Logo

Interpretacja KTG

Date

Friday, December 8, 2023

Time

04:00 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This event is certified, please provide correct information.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Entry fee:
175,00zł
Required fields

Payment via

paypal

Before buying your ticket, please check the tech requirements for joining the event here.

If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Mrs dr n. zdr. Dorota Fryc

Dr n. zdr. Dorota Fryc - położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny - pracuję w zawodzie od 1986 roku. Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i jednocześnie przez 13 lat byłam pracownikiem tej Uczelni. Ukończyłam także Szkołę Poradnictwa Rodzinnego w Warszawie i specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa położniczego, której organizatorem był Pomorski Uniwersytet Medyczny. Od 2003 roku przyjmuję porody domowe, udzielam porad w okresie połogu i laktacji, dotyczących zarówno kobiety, noworodka jak i rodziny. Przygotowuję rodziców oczekujących dziecka do porodu w warunkach szpitalnych i do porodu domowego.
Jestem zainteresowana szeroko pojętą samodzielnością zawodową położnych i prawem rodziców do niezależnych decyzji dotyczących okresu okołoporodowego i rodzicielstwa w ogóle.
W trosce o jak najwyższy poziom świadczonych usług okołoporodowych ukończyłam wiele szkoleń i kursów oraz studia podyplomowe w Warszawskim Uniwersytecie na Wydziale Administracji i Prawa - Prawo Medyczne, Bioetyka i Socjologia Medycyny. Przede mną stoją nowe wyzwania ustawicznego kształcenia się, które pojawiają się wraz z rozwojem nauk medycznych i potrzebami moich podopiecznych.